Napoje od Alpro

ByDaniel

Napoje od Alpro

Jeśli szukasz pysznej, bezmlecznej alternatywy dla zwykłej porannej kawy lub herbaty, nie szukaj dalej niż szeroka gama napojów roślinnych Alpro! Od kremowych cappuccino po orzeźwiające herbaty mrożone — każdy znajdzie coś dla siebie. Co najlepsze, wszystkie napoje Alpro są wytwarzane z naturalnych, zrównoważonych składników, dzięki czemu możesz czuć się dobrze z tym, co wkładasz do swojego ciała.

Alpro Caffe Latte

Ten bezkofeinowy napój wyprodukowany z organicznego mleka sojowego to idealny sposób na rozpoczęcie dnia. Z bogatym smakiem i kremową pianką poczujesz się jakbyś pił prawdziwy napój – bez wszystkich dodatków i GMO (organizmów modyfikowanych genetycznie) znajdujących się w zakupionych w sklepach produktach mlecznych. Co najlepsze, przygotowanie tego napoju zajmuje tylko dwie minuty w kuchence mikrofalowej i zawiera tylko kilka prostych składników.

Mieszanki mleka sojowego z mrożoną kawą Alpro

Dzięki trzem różnym smakom – oryginalnym, waniliowym i orzechowym – będziesz mieć wiele możliwości picia swojego ulubionego porannego napoju. Bez względu na to, czy szukasz zastrzyku kofeiny, czy czegoś łagodniejszego, możesz liczyć na mrożone kawy i herbaty od Alpro.

Alpro Organiczne mleko sojowe z olejem lnianym i masłem migdałowym

Ekologiczne masło migdałowe Alpro składa się tylko z trzech prostych składników – organicznego mleka sojowego, oleju lnianego i czystych prażonych migdałów. Jest bezmleczny, bezglutenowy i przyjazny dla planety, więc jest idealny dla wszystkich członków Twojej rodziny! Jest również wolny od organizmów modyfikowanych genetycznie (GMO), więc możesz czuć się dobrze z tym, co trafia do twojego ciała. I bez sztucznych barwników i aromatów, ten produkt jest zdrowszą alternatywą dla innych produktów.

Alpro Organic Milk Alternative i Batony Granola

Oferta ekologicznych alternatyw mleka i batoników musli. Mając do wyboru sześć różnych smaków – w tym waniliowy, czekoladowy i cynamonowy – będziesz mieć wiele możliwości, jeśli chodzi o picie ulubionego porannego napoju. Wszystkie składniki są w 100% pochodzenia roślinnego, zdrowe i naturalne. 

About the author

Daniel administrator